Zaufali nam

Rekomendacje

Bardzo polecam SKRZATA!
Mimo iż w dniu 5-tych urodzin mojego syna, pogoda nam nie dopisała (urodziny były zaplanowane w ogrodzie), a w domu nie było za dużo miejsca na zabawę dla tylu dzieci, to Pan animator stanął na wysokości zadania: świetnie bawił dzieci przez całe 2 godziny. Dzieciaki były zadowolone i uśmiechnięte. Pani animatorka pięknie pomalowała twarze dzieci wg ich życzeń i wyobrażeń.
Pełen profesjonalizm! Gorąco polecam!               Anita 2016-06-26
 

Bardzo dziękuję za wspaniałą zabawę na 5 urodzinach mojego synka (10-07-2016). Jubilat i jego goście zachwyceni! To były niezapomniane 2 godziny śmiechu, radości, ciekawych wyzwań, beztroski i totalnej frajdy. Z dziećmi (i nie tylko ;-) ) bawił się Pan animator w stroju Króla. Wymyślał ciekawe zadania i zagadki, miał świetny kontakt z maluchami (angażował do zabawy nawet najbardziej nieśmiałe dzieci), wspaniałe poczucie humoru i baaardzo dużo pozytywnej energii oraz mnóstwo pomysłów, których realizacja wymagała od uczestników zabawy nie tylko aktywności fizycznej ale również umiejętności wokalnych, manualnych, wyobraźni czy dobrego słuchu i spostrzegawczości. Polecam każdemu FIRMĘ SKRZAT - świetna zabawa i wspaniale wspomnienia gwarantowane!

Katarzyna 2016-07-11

 

Zdecydowanie rekomenduję firmę Skrzat! Skrzat już dwukrotnie organizowało w naszej firmie atrakcję na spotkaniu mikołajkowym. Pełen profesjonalizm, szybkość w załatwianiu formalności i co najważniejsze, zadowolone dzieci i rodzice! Polecam usługi Skrzata.!:)

Aleksandra 2015-12-11

 

Bardzo udana wizyta Mikołaja ze śnieżynką w Przedszkolu. Profesjonalny strój , dodatkowe pomysły na integrację dzieci. Mikołaj z gitarą:) Bardzo sympatyczni ludzie wcielający się w rolę mikołaja i śnieżynki. Dziękujemy bardzo.

Renata 2015-12-09

 

Chętnie polecę usługi firmy Skrzat z Lublina. Impreza urodzinowa super, wszyscy bawili się świetnie. Dzieciaki zadowolone solenizant (8 lat) zachwycony. Gorąco polecam usługi "Skrzata".

Mariusz 2015-11-19

 

Chciałam polecić usługi firmy Skrzat z Lublina. Organizowaliśmy jubileusz długoletniej współpracy. Bankiet na 180 osób wraz z atrakcjami wieczoru został przygotowany na hali serwisowej. Skala wydarzenie, wystarczy sobie wyobrazić. Firma Skrzat spisała się na piątkę z plusem. Sama koordynacja wydarzenia podczas jego trwania, także bez zarzutu. Dodam, że impreza odbywała w okolicach W-wy i nie miało znaczenia, że Skrzat jest z Lublina. Pani Ania, zaangażowana. Naprawdę warto. Polecam.

Monika DB 2015-10-26

 

Firma Skrzat zorganizowała dla nasze firmy piknik dla pracowników wraz z rodzinami. Mogę spokojnie zarekomendować tę firmę do organizacji takich przedsięwzięć. Wszystko było dopięte na ostatni guzik, skoordynowani dostawcy atrakcji (a było ich kilku - mają dobre kontakty), dobry catering. Zarówno dorośli, jak i dzieci świetnie się bawili. Co więcej, pomimo, że firma jest z Lublina, organizowała imprezę dla firmy z okolic Warszawy i w okolicach Warszawy. Jak widać, nawet "grając na wyjeździe" są w stanie wygrać... :-) Polecam serdecznie!

Jarek Abramczyk 2015-10-22

 

Nasza księżniczkowa impreza urodzinowa była świetna. Dziewczynki księżniczki, chłopcy piraci byli zachwyceni i wpatrzeni w króla, jak w obrazek. Świetna improwizacja, super zabawy, dzieciaki bawiły się świetnie. Na pewno w następnym roku również skorzystamy.:)

Sylwia 2015-09-28

 

Od lat organizujemy Dzień Dziecka dla dzieci z pobliskich firm - w tym roku prowadzenie zabawy powierzyliśmy firmie Skrzat, Urodziny z Pomysłem i nie żałuję decyzji! Zabawa na 100% od początku, do końca, dla dużych i małych! Starsze dzieci, które z reguły średnio chcą już uczestniczyć w imprezach tego typu, również wyszły zadowolone, a to nie lada sukces! Program wypełniony i odegrany jak na teatralnym spektaklu, tyle, że w plenerze! Bardzo dziękuję za profesjonalne podejście na etapie przygotowań i realizacji oraz radość, jaką dali Państwo swoją pracą Dzieciom i Rodzicom! Polecam współpracę! Ja na pewno będę pamiętała w przyszłości! Restauracja Oranżeria

Izabela Peryt. 2015-07-07

 

Już drugie urodziny organizowane w tej samej firmie, w tym roku także jesteśmy bardzo zadowoleni (zwłaszcza ośmioletnia córka). Wszystko zgodnie z ustaleniami. Gromadka dzieciaków miło wspomina sobotę ze Scoobim i Velmą.

tata Gabryśki 2015-04-30

 

Zabawa z piratami była bardzo udana. Dzieciaki zachwycone konkurencjami, zabawami, malowankami na twarzach, możliwością "puszczenia" wielkich baniek, śpiewaniem, tańcami... Wszystko zgodnie z ustaleniami, a nawet nieco więcej. Dwie godziny zabawy minęło zdecydowanie za szybko. Gorąco polecam!

m. 2015-04-27

 

Impreza przeprowadzona dokładnie według ustaleń. Panowie prowadzący zabawę w sposób skuteczny i z wdziękiem opanowali i urzekli żywiołową gromadkę sześciolatków. Polecam.

Konrad 2014-04-28

 

Jestem zadowolony z efektu wykonania uslugi w sklepie Leroy Merlin Lublin Felin, tymbardziej że została zrealizowana z dnia na dzień. Doceniam też, elastyczność i dostosowanie się do moich oczekiwań.

Norbert Hamiplant bv 2014-04-07

 

Dzięki firmie Skrzat Urodziny z Pomysłem zorganizowaliśmy w naszej firmie wspaniałą zabawę choinkową dla dzieci pracowników. Korzystamy z usług tej firmy od kilku lat i jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy. Za każdym razem zabawy są doskonale zorganizowane, a co najważniejsze dzieci są zachwycone.

PM 2014-02-05

 

Świat księżniczek i rycerzy to prawdziwa frajda na urodzinowej zabawie. Szczególny aplauz wśród wielu fantastycznych zabaw u dzieci zdobyły balony napełnione wodą........ Gorąco polecam. 2013-08-11

Mama pięcioletniej Hani 2013-08-12

Zobacz więcej rekomendacji...